Airship Web Notifications (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Button
ta: விசை

en: Position
ta: இடம்

en: Ok
ta: சரி
