Airship Web Notifications (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Button
ka: ღილაკი

en: Position
ka: პოციზია
