Airship Web Notifications (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ru: Да

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: Button
ru: Кнопка

en: Banner
ru: Баннер

en: Position
ru: Позиция

en: Middle
ru: По центру

en: Notification
ru: Уведомление

en: Default Title
ru: Название по умолчанию

en: Credentials
ru: Полномочия

en: Modal
ru: Модальное окно
