User Referral Cookie Tokens (2.1.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Disable
ar: تعطيل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Debug
ar: تنقيح

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Optional features
ar: مزايا اختيارية

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
