User Referral Cookie Tokens (2.1.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Disable
oc: Desactivar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Debug
oc: Depuracion

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Optional features
oc: Foncionalitats opcionalas

en: Master
oc: Maître
