User Referral Cookie Tokens (2.1.3) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Debug
eu: Araztu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Optional features
eu: Hautazko ezaugarriak

en: Asc
eu: Goraka
