Configurable url filter (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Custom
he: מותאם

en: characters
he: תוים

en: Email addresses
he: כתובות דוא"ל

en: Maximum link text length
he: אורך מירבי של טקסט הקישור

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
he: כתובות URL הארוכות ממספר תווים זה תקוצצנה כדי למנוע מחרוזות ארוכות השוברות את העיצוב. הקישור עצמו ישמר; רק חלק הטקסט של הקישור יקוצץ.
