Configurable url filter (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Custom
hu: Egyéni

en: characters
hu: karakterek

en: Email addresses
hu: Email címek

en: Maximum link text length
hu: A hivatkozások szövegének legnagyobb hossza

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
hu: A hosszú szövegű hivatkozások gondot okozhatnak a weboldalak megjelenítésekor, ezért az itt megadottnál hosszabb karakterláncokat a rendszer lerövidíti. Ettől még továbbra is a megfelelő webcímre fognak mutatni, csak a szövegük lesz rövidebb.
