Configurable url filter (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Custom
ca: Personalitzat

en: characters
ca: caràcters

en: Email addresses
ca: Adreces de correu electrònic

en: Maximum link text length
ca: Longitud màxima del text de l'enllaç

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
ca: Els URL més llargs que aquest nombre de caràcters seran truncats per prevenir cadenes llargues que rompin el format. L'enllaç serà retingut; només el tros de text de l'enllaç serà truncat.
