Configurable url filter (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Custom
da: Tilpasset

en: characters
da: tegn

en: Email addresses
da: E-mail-adresser

en: Maximum link text length
da: Maksimal længde af linktekst

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
da: URLer, der er længere end det angive antal tegn, beskæres. Linket forbliver intakt, men teksten bliver forkortet.
