Url Redirect (4.0.0) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Message
ms: Mesej

en: Path
ms: Laluan

en: User
ms: Pengguna

en: Roles
ms: Peranan

en: Other
ms: Lain-lain

en: Role
ms: Peranan

en: Users
ms: Pengguna-pengguna
