Url Redirect (4.0.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Message
fi: Viesti

en: Label
fi: Tunnus

en: Path
fi: Polku

en: User
fi: Käyttäjä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Other
fi: Muu

en: Role
fi: Rooli

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Negate
fi: Käänteistä

en: Category %label has been deleted.
fi: Kategoria %label poistettu.

en: Negate the condition
fi: Käänteistä ehto
