Url Redirect (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: User
af: Gebruiker

en: Roles
af: Rolle

en: Other
af: Ander

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers
