Url Redirect (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Path
el: Διαδρομή

en: User
el: Χρήστης

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Other
el: Άλλο

en: Role
el: Ρόλος

en: Users
el: Χρήστες

en: Delete link
el: Σύνδεσμος διαγραφής

en: Select Roles
el: Επιλέξτε ρόλους

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας
