Url Redirect (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի

en: User
hy: Օգտագործող

en: Roles
hy: Դերեր

en: Role
hy: Դեր
