Url Redirect (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Path
ka: გზა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Roles
ka: როლები

en: Other
ka: სხვა

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები
