Url Redirect (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: User
sq: Përdoruesi

en: Roles
sq: Rolet

en: Other
sq: Tjetër

en: Users
sq: Përdorues
