Url Redirect (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Path
ta: பா​தை

en: User
ta: பயனாளர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
