Url Redirect (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Save
tr: Kaydet

en: Path
tr: Yol

en: User
tr: Kullanıcı

en: Roles
tr: Roller

en: Other
tr: Diğer

en: Role
tr: Rol

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Delete link
tr: Bağlantıyı sil

en: Edit link
tr: Bağlantıyı düzenle
