Url Redirect (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Save
is: Vista

en: Path
is: Slóð

en: User
is: Notandi

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role
is: Hlutverk

en: Users
is: Notendur

en: Delete link
is: Eyða tengli

en: Edit link
is: Breyta tengli
