Url Redirect (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Save
et: Salvesta

en: Path
et: Tee

en: User
et: Kasutaja

en: Roles
et: Rollid

en: Other
et: Muu

en: Role
et: Roll

en: Users
et: Kasutajad

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Edit link
et: Muutmise link
