Url Redirect (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: User
gl: Usuario/a

en: Other
gl: Outro

en: Role
gl: Rol

en: Users
gl: Usuarios

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Edit link
gl: Editar ligazón
