Url Redirect (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Path
lv: Ceļš

en: User
lv: Lietotājs

en: Roles
lv: Lomas

en: Other
lv: Citi

en: Role
lv: Loma

en: Users
lv: Lietotāji

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti
