Url Redirect (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Save
eu: Gorde

en: Path
eu: Bide-izena

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Other
eu: Bestea

en: Role
eu: Rol

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Edit link
eu: Editatu lotura
