Url Redirect (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Save
ta: சேமி

en: Path
ta: பாதை

en: User
ta: பயனர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Other
ta: மற்றவை

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: About
ta: பற்றி
