Url Redirect (8.x-1.7) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Message
cs: Zpráva

en: Label
cs: Popisek

en: Path
cs: Cesta

en: User
cs: Uživatel

en: Roles
cs: Role

en: Other
cs: Jiné

en: Users
cs: Uživatelé

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Negate
cs: Negovat

en: Category %label has been deleted.
cs: Kategorie %label byla smazána.

en: Negate the condition
cs: Negovat podmínku
