Url Redirect (8.x-1.8) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Message
ps: پيغام

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Other
ps: نور

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
