Url Redirect (8.x-1.7) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Message
ro: Mesaj

en: Label
ro: Etichetă

en: Path
ro: Cale

en: User
ro: Utilizator

en: Roles
ro: Roluri

en: Other
ro: Altele

en: Role
ro: Rol

en: Users
ro: Utilizatori

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Negate
ro: Neagă

en: Negate the condition
ro: Negați condiția
