Url Redirect (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Role
sr: Улога
