Url Redirect (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Other
ku: هیتر

en: Role
ku: ڕۆل

en: Users
ku: بەکارهێنەران
