Url Redirect (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: User
lt: Narys

en: Roles
lt: Rolės

en: Other
lt: Kiti

en: Role
lt: Rolė

en: Users
lt: Nariai

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda
