Url Redirect (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Save
pt: Salvar

en: Path
pt: Caminho

en: User
pt: Usuário

en: Roles
pt: Papéis

en: Other
pt: Outros

en: Role
pt: Papel

en: Users
pt: Usuários

en: Delete link
pt: Apagar link

en: Edit link
pt: Link "editar"
