Url Redirect (8.x-2.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Delete link
th: ลบลิงก์

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์
