Url Redirect (8.x-2.1-alpha1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Path
gu: પાથ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Other
gu: અન્ય

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ
