Url Redirect (8.x-2.3) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Label
ug: بەلگە

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Other
ug: باشقا

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر
