Url Redirect (8.x-2.4) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Message
am: መልእክት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Negate
am: አሉታዊ
