Url Redirect (8.x-2.6) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Message
sv: Meddelande

en: Label
sv: Etikett

en: Path
sv: Sökväg

en: User
sv: Användare

en: Roles
sv: Roller

en: Other
sv: Övriga

en: Role
sv: Roll

en: Users
sv: Användare

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Negate
sv: Negera

en: Category %label has been deleted.
sv: Kategori %label har raderats.

en: Negate the condition
sv: Negera villkoret
