Url Redirect (8.x-2.62) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Message
is: Boð

en: Path
is: Leið

en: User
is: Brúkari

en: Roles
is: Leiklutir

en: Other
is: Annað

en: Role
is: Leiklutur

en: Users
is: Brúkarar
