Url Redirect (8.x-2.62) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Message
hu: Üzenet

en: Label
hu: Címke

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Other
hu: Egyéb

en: Role
hu: Szerepkör

en: Users
hu: Felhasználók

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Negate
hu: Negálás

en: Negate the condition
hu: A feltétel negálása
