URL Status Scanner (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Location
am: ቦታ
