URL Status Scanner (1.0.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Settings
cs: Nastavení

en: Location
cs: Místo

en: Other
cs: Jiné

en: Export data
cs: Exportovat data

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Apply filters
cs: Použít filtry
