URL Status Scanner (1.0.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
