URL Status Scanner (1.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Location
eo: Loko

en: Other
eo: Alia

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
