URL Status Scanner (1.0.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Location
et: Asukoht

en: Other
et: Muu

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Dashboard
et: Töölaud

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Apply filters
et: Rakenda filtrid

en: Export to CSV
et: Ekspordi CSV
