URL Status Scanner (1.0.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Location
eu: Kokalekua

en: Other
eu: Bestea

en: Export data
eu: Esportatu datuak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: - Any -
eu: -Edozein-
