URL Status Scanner (1.0.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: URL
fa: نشانی

en: Location
fa: مکان

en: Other
fa: ساير

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Dashboard
fa: میزکار

en: - Any -
fa: - هر -
