URL Status Scanner (1.0.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Location
gl: Localización

en: Other
gl: Outro

en: Export data
gl: Exportar datos

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: - Any -
gl: - Calquera -
