URL Status Scanner (1.0.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Location
hi: स्थान

en: Other
hi: अन्य

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: - Any -
hi: -कोईभी-
