URL Status Scanner (1.0.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Location
km: ទីតាំង

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
