URL Status Scanner (1.0.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Location
oc: Emplaçament

en: Other
oc: Autre

en: No results found.
oc: O planhèm, cap de resultat es pas estat trobat.

en: Export data
oc: Exportar las donadas

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: - Any -
oc: - Tot -
